Фінансовий сервіс: Кредит, лізинг, страхування

"Атлант-М Дніпро" пропонує своїм клієнтам послуги фінансового сервісу. А саме: послуги кредитування; послуги лізингу; послуги страхування.
FINANCE_AMD

Нашим основним фінансовим партнером є компанія «Porsche Finance Group Ukraine» (PFGU), яка представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). Приватне підприємство «Порше Холдинг» - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи.  Лізингом Порше займається з 1966 року. З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансових послуг з метою придбання транспортних засобів.

Позиція Лізинг Кредит
Відсоткова ставка (грн) 18,99% 18,99%
Авансовий платіж від 15% від 15%
Термін фінансування до 60 міс. до 60 міс.
Адміністр. платіж 1,5% від вартості автомобіля 2.5% від суми кредиту
Прийняття рішення 1-3 дні 1-3 дні

 

Фінансування  від PFGU має багато переваг (відсутність прихованих комісій та доплат, зручний веб-кабінет клієнта зі всіми розрахунками, КАСКО в кредит та інше), але ми можемо, за Вашим бажанням, запропонувати Вам фінансування і від інших великих фінансових установ та банків- наших партнерів.

 

Щодо страхування:

Ми пропонуємо своїм клієнтам страхування авто-КАСКО на ексклюзивних умовах.

Страхові компанії, з якими ми співпрацюємо:

Уніка
Українська Страхова Група
АХА Страхування
Кардіф та інші.

Формат страхування:

КАСКО (страхування по автомобільним ризиків) - консультація щодо можливих продуктам страхування, вибір надійного партнера СК, підготовка і оформлення документів при купівлі автомобіля безпосередньо в автоцентрі, оплата послуг страхування в касі автоцентру, захист придбаного автомобіля з моменту оплати

ОСАГО (автоцивілка) - обов'язковий вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України, тобто Страхова компанія відшкодовує збитки третім особам (потерпілим) у разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров'ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСЦПВ.

Зелена картка - міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Під час виїзду на автомобілі в одну з країн, які є членами міжнародної системи автомобільного страхування «Green card», власник авто обов'язково повинен мати страховий поліс «Зелена картка». Цей поліс забезпечує відшкодування збитку третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій транспортного засобу вписаного в договір.

Дистанційне врегулювання страхових подій. Ви отримуєте підтримку автоцентру з моменту укладення договору страхування з СК-партнерами і до повного виконання зобов'язань страхової компанії перед Вами згідно договору страхування. Тобто при настання страхового випадку Вам знадобитися повідомити по телефону Вашу страхову компанію, а оформлення всіх необхідних документів пройде безпосередньо в автосалоні, де наші співробітники оперативно приймуть Ваше авто на відновлювальний ремонт.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у нашого спеціаліста

Ольга
Мещерякова

Спеціаліст з фінансового сервісу та корпоративних продажів
Телефон: +380676225105
Мобільний телефон:
Факс: