КАСКО бонус для Polo sedan і Passat

Гарантоване КАСКО на рік при купівлі з фінансуванням Polo sedan та Passat.
p

Купуєте Polo Sedan чи Passat з фінансуванням? Отримайте бонусне КАСКО на 1 рік  з франшизою 0,5% від партнера акції СК "УСГ"!

Послуги фінансування (лізинг та кредит) надає наш фінансовий партнер Porsche Finance Group Ukraine.

Умови Деталі
Максимальний аванс 60% від вартості автомобіля.
Продукт · фінансовий лізинг
· оперативний лізинг
· кредит
Страховий партнер СК «УСГ»
Гарантоване КАСКО передбачає страховий поліс КАСКО з франшизою 0,5% на перший рікфінансування
Пропозиція діє до 31 березня 2019 року
Страхування КАСКО на 2-й та наступні роки дії договору фінансування клієнт сплачує у складі щомісячного платежу за стандартними ринковими тарифами від СК «УСГ»

 

  • Якщо протягом перших 12 місяців терміну дії договору клієнт виплачує більше, ніж 70% вартості автомобіля (разом з авансом), він зобов’язаний компенсувати річну вартість КАСКО за перший рік фінансування. Виключення – якщо клієнт сплачує платежі чітко за графіком погашення.
  • Якщо клієнт закриває договір кредитування раніше, ніж через рік, поліс КАСКО припиняє свою дію з дати закриття такого договору.
  • Акційні умови не поширюються на автомобілі зі спеціальним ціноутворенням.
    * Porsche Finance Group Ukraine: Послуги КАСКО страхування надає наш страховий партнер ПрАТ «СК «Українська страхова група» серія АВ № 500320 від 13.01.2010 року.


Акція діє до 31.03.2019 року в мережі офіційних дилерів Volkswagen.

 

Більш детальну інформацію про дану пропозицію Ви можете дізнатися у менеджерів Автоцентру "Атлант-М Дніпро" за телефоном 0-800-30-50-30 або 067-371-82-82.

Розрахунок проводиться в національній валюті гривні. Ціна залежить від комерційного курсу Імпортера Volkswagen ТОВ "Порше Україна".