Новини автосалону
06.02.2018

«Атлант-М» перезапустив мобільний додаток для клієнтів холдингу

Мобільний додаток «Атлант-М» став доступний в маркетах App Store та Google Play.
prw_am

Клієнтам холдингу у всіх регіонах присутності - Білорусі, Росії та Україні - доступний широкий функціонал:

  • Особистий Кабінет Клієнта,
  • Табло Видачі Автомобіля (ТВА),
  • можливість залишити заявку на дзвінок,
  • записатися на сервіс,
  • залишити відгук,
  • та багато іншого.


Власники гаджетів на платформах iOS та Android можуть завантажити додаток абсолютно безкоштовно за такими посиланнями:

 

https://itunes.apple.com/ru/app/atlant...31794?mt=8 - iOS
 https://play.google.com/store/apps/det...om.atlantm - Android

Продукт адаптований для iPad.

Завдяки своїм можливостям та сучасному дизайну мобільний додаток «Атлант-М» швидко став популярним серед клієнтів. З моменту запуску було зафіксовано понад 20.000 завантажень. Розробники планують розвивати додаток і впроваджувати в нього нові продукти холдингу.

У 2016 році мобільний додаток «Атлант-М» для платформи Android увійшов в Топ кращих безкоштовних додатків для бізнесу, які просуваються на білоруському ринку.


Про Міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М»

«Атлант-М» - велике об'єднання компаній в СНД (Росії, Україні та Білорусі), що спеціалізується на продажу, гарантійному та сервісному обслуговуванні автомобілів, а також на поставках запасних частин.

На початок 2018 року в склад холдингу входять 20 автомобільних підприємств, в тому числі 18 автоцентрів. Загальна чисельність персоналу становить 2007 співробітників. Компанії холдингу «Атлант-М» - офіційні дилери провідних світових виробників автомобілів. У портфелі брендів «Атлант-М» на сьогодні - 11 автомобільних марок: Volkswagen, Skoda, Land Rover, Jaguar, Mazda, Ford, GM-AVTOVAZ, KIA, Nissan, Renault, Suzuki.

Сукупний оборот холдингу «Атлант-М» у 2017 році склав 440 млн. доларів США. За цей же період підрозділи компанії реалізували на території Росії, України та Білорусі 17 857 нових та буваних у вжитку автомобілей. У Республіці Білорусь «Атлант-М» контролює 25,1% ринку (за даними Білоруської автомобільної асоціації).

За 27 років роботи на автомобільному ринку в холдингу «Атлант-М» накопичений унікальний досвід побудови збутових мереж і ефективного управління підприємствами. За ці роки понад 470 000 клієнтів скористалися послугами компанії з придбання та обслуговування автомобілів і запасних частин, додаткового обладнання та фінансового сервісу.