Світ Фольксваген
14.09.2018

Гучне святкування 25-ої річниці заснування Volkswagen Poznań

9 вересня 2018 року: компанія Volkswagen Poznań (виготовляє моделі Caddy, Crafter, Transporter) гучно відсвяткувала 25-річчя заснування. Для 26 000 гостей, серед яких були працівники заводів з родинами та друзями, на стадіоні у Познані організували грандіозне свято з приголомшливим мультимедійним шоу на екрані площею 6000 квадратних метрів та концертом за участю популярних польських виконавців. Єнс Оксен, голова правління Volkswagen Poznań, відкрив святкування ювілею найбільшого роботодавця (з 11 000 працівників) у Великопольському воєводстві.
25yrs

Під час церемонії відкриття Єнс Оксен (Jens Ocksen) відзначив: «Протягом 25 років компанія Volkswagen Poznań розвивалася швидкими темпами, перетворившись з маленької монтажної лінії в одне із найсучасніших промислових виробництв у Польщі. Завдяки своїй відданості, винахідливості та ентузіазму у сфері виробництва комерційних автомобілів колишні та нинішні працівники компанії заклали фундамент успішної історії автомобілебудування. Ми всі можемо пишатися цим. Саме тому ми святкуємо цю річницю з працівниками, їхніми родинами та друзями компанії».

Пьотр Олбриш (Piotr Olbryś), голова профспілки «Солідарність» (NSZZ ʼSolidarnośćʹ) компанії Volkswagen Poznań, відзначив: «Цей ювілей є символом відданості компанії величезної кількості працівників. Адже своєю щоденною роботою вони не лише зробили внесок у розвиток виробництва автомобілів, але й постійно підіймають якість умов праці на новий рівень. Ми представляємо профспілку, об'єднання представників трудового колективу, яке підтримувало компанію та його команду на шляху до успіху».

 

 

Компанія Volkswagen Poznań вже двічі отримувала нагороду «Найкращий роботодавець» у Польщі. Компанія вирізняється одним з найсучасніших виробництв комерційних автомобілів у Європі завдяки новому заводу у місті Вжешня, де виготовляється Crafter. А сам Crafter вже отримав декілька нагород від профільних ЗМІ, як, наприклад, «Кращий міжнародний фургон року» та «Найекологічніший фургон 2018 року».

Окрім того, Volkswagen Poznań також активно підтримує соціальні програми. Наприклад, компанія сприяє будівництву дитячих садків, ігрових майданчиків та футбольних полів,оснащує школи сучасними комп'ютерами та іншим технічним інвентарем, а також надає автомобілі швидкої допомоги медичним установам у Познані.

 Про Volkswagen Poznań:

-           Заснування: у 1993 році як спільне підприємство компаній Volkswagen AG та Polmo
-           Початок діяльності: складання транспортних засобів (69 працівників)
-           З грудня 1996 року Volkswagen Poznań повністю належить Концерну Volkswagen AG як дочірня компанія
-           Працівники: близько 11 000, з яких 2700 працюють на новому заводі Crafter у Вжешні. Лише за останні чотири роки кількість працівників зросла на 64 %
-           Голова ради правління: Єнс Оксен (2007-2010 і з 2014)
-           Чотири заводи з виробництва автомобілів: Antoninek (виробництво Caddy і Transporter), Swarzędz-Jasin (виробництво спеціальних автомобілів), Wilda (ливарний цех), Białężyce-Września (виробництво Crafter і MAN TGE)
-           Актуальні моделі: Caddy, Caddy Maxi, Transporter T6, Crafter, MAN TGE
-           З моменту заснування виготовлено: близько 3 000 000 комерційних автомобілів. У 2017 році: 240 000 автомобілів (рекордне виробництво)