Новини від Фольксваген
29.12.2017

Нові спеціальні комплектації Passat Business Life, Elegance Life та Executive Life

Шановні клієнти, ми постійно дбаємо про те, щоб покращувати наші пропозиції та відповідати запитам клієнтів. Саме тому ми розробили для вас дві нові спеціальні комплектації Business Life, Elegance Life та Executive Life для моделі Passat, які покликані розширити перелік обладнання задля того, щоб здивувати найвибагливіших клієнтів. До того ж вони дозволяють заощадити Ваші кошти.
PS_Nw

Наші нові комбінації опцій суттєво змінюють стандарти. Вже у початковій комплектації Ви почуватимете себе у повноцінному седані бізнес-класу.

В залежності від обраної комплектації Ви відчуєте неперевершений комфорт та вражаючу функціональність. Наприклад, автомобіль серійно оснащується легкосплавними дисками від 16 дюймів, асистентом ближнього/дальнього світла Light Assist, має мультифункціональне шкіряне кермо, парк-пілот із звуковим сповіщенням спереду і ззаду та трьохзонний автоматичний кондиціонер Climatronic. Більше деталей щодо конкретного обладнання наведено нижче у порівняльній таблиці.

Ми подбали про клієнтів, які потребують та цінують додатковий простір, тому варто зазначити, що пропоновані пакети Business Life, Elegance Life та Executive Life доступні також для моделі Passat Variant, яка виконана у кузові універсал.

Юрій
Роменський

Менеджер-консультант
Телефон: +380672309200
Мобільний телефон:
Факс:

Сергій
Верний

Менеджер-консультант
Телефон: +380672307747
Мобільний телефон:
Факс: