Новини від Фольксваген
13.02.2018

Новий Volkswagen Touareg. Світова прем'єра в Пекіні

Початком нового автомобільного року для Volkswagen стане світова прем'єра нового Touareg.
VW_TR2018

Флагман бренду Volkswagen стане наступним кроком у найбільшій модельній кампанії. Touareg очолить модельний ряд Volkswagen і продемонструє всю потужність бренду з його виразним дизайном, інноваційними технологіями та динамічними можливостями керування автомобілем. Світова прем'єра відбудеться в Китаї, ринку з найшвидшою динамікою розвитку SUV-сегменту та найбільшою ринковою долею бренду Volkswagen.

Touareg - це вершина модельного ряду Volkswagen, яка задає тон стандартам бренду. Завдяки старанням керівника центру Volkswagen Design - пана Клауса Бішоффа та його команди - автомобіль має яскравий експресивний дизайн із сильним характером та бездоганним виглядом. Сукупність інноваційних систем допомоги водієві надає максимальний рівень безпеки та комфорту. Одне з найбільших в класі інтерактивних місць водія Innovision Cockpit відкриває новий світ мультимедійного середовища. Трансмісія, пневмопідвіска, повнокерований повний привід із управлінням задніми колесами та системи стабілізації руху забезпечують безпечне та прогнозоване керування автомобілем.   

З новим Touareg бренд Volkswagen продовжує історію успіху цієї моделі вже у третьому поколінні. Як і його попередники, він відповідає суворим стандартам преміум-класу та його шанувальників. Ексклюзивний сегмент C-SUV наразі є одним із найбільш динамічних сегментів на світовому автомобільному ринку, його двократне зростання у Китаї, наприклад, прогнозується до 2023 року.  

Починаючи з виходу першої моделі Touareg у 2002 році, автомобіль демонстрував переконливі можливості як на трасах, так і на бездоріжжі, та відзначився перемогами у ралі по всьому світу. Найвидатніші з яких - перемоги на Ралі Дакар в 2009-2011 роках.  

Світова прем'єра нового Touareg та його технологічних і всеосяжних можливостей від Volkswagen відбудеться 23 березня 2018 року в Пекіні.
 
Новинка буде доступна в Україні вже в червні цього року.