Новини від Фольксваген
26.03.2018

Новий Volkswagen Touareg. Визначає напрямки!

Volkswagen вперше організовує світову прем'єру нової моделі в Китаї, адже саме там сформовано найбільшу ринкову долю Touareg.
New_Touareg

Новий Touareg уособлює новітні технологічні досягнення, демонструє майстерність інженерів та дизайнерів Volkswagen. Новий флагман посідає місце на вершині позашляховиків преміум класу завдяки його експресивному дизайну, інноваційним системам безпеки, комфорту та видатним ходовим характеристикам, а також високій якості матеріалів оздоблення.

Більш детальна інформація за посиланням Новий Touareg Детально

 
 
 

Новий Touareg прокладає шлях у майбутнє, адже поєднує новітні можливості синхронізації з інноваційними асистентами водія, матричне освітлення та неперевершені мультимедійні можливості. У той же час, займає чітку позицію і задає тон в своєму сегменті щодо динамічності.

Найбільшими ринками поточного третього покоління Touareg постають ринки Китаю, країн Європи та Росії. Біля одного мільйону автомобілів Touareg попереднього покоління вже знайшли своїх власників. Touareg – це поєднання комфорту та динаміки і, як найбільш технологічно вдосконалена модель своєї епохи, має за мету вразити своїми технологіями та дизайном досвідчених водіїв - прихильників автомобілів преміум-класу, одночасно опановуючи нові цільові групи. 

Прем’єра цифрової панелі приладів Innovision Cockpit. Вперше Volkswagen демонструє повністю цифрову панель приладів Innovision Cockpit в новому Touareg.

Це колаборація двох цифрових інструментів - цифрової панелі приладів Digital Cockpit (з 12-дюймовим дисплеєм) та нової навігаційної системи Discover Premium (з 15-дюймовим дисплеєм) з метою створення єдиного рішення, яке здатне розважати, інформувати, вести комунікацію та визначати маршрути. І все це більше не потребує звичних кнопок та перемикачів. Залишаючись завжди на зв’язку, надає максимально інтуїтивне управління та можливості індивідуалізації - завдяки концепції Innovision Cockpit, Touareg впроваджує проект цифрового інтер’єру майбутнього вже сьогодні.

Люди – понад усе. Водій взаємодіє із Innovision Cockpit для того, щоб налаштувати під свої потреби наявні асистенти, особливості стилю керування та системи комфорту - таким чином, автомобіль перетворюється на «власний» Touareg . Так відкривається світ, у якому водієві та пасажирам більше не потрібно підлаштовуватися під автомобіль – скоріше автомобіль підлаштовується під них. Як і новий смартфон, Volkswagen запам’ятовує індивідуальні потреби водія. Це стало можливим завдяки високому рівню синхронізації та програмам, управління якими виконується через цифрові інтерфейси та за допомогою багатофункціонального керма.  

Поєднання нових асистентів водія, керування та комфорту. В новому Touareg представлена найбільша за всю історію бренду кількість асистентів водія, та систем керування та комфорту. Мова йде про такі технології, як система нічного бачення Night Vision (розпізнає людей або тварин у темряві за допомогою інфрачервоної камери), асистент утримання у смузі руху Roadwork Lane Assist (напів-автоматизоване керування та утримання автомобіля у смузі руху, прискорення та гальмування до 60 км/год). Асистент руху через перехрестя (Front Cross Traffic Assist) – реагує на перехресний рух автомобілів перед Touareg. Активне управління чотирма колесами (all-wheel steering) – перетворює Touareg на компактний хетчбек за їздовим характером, із новою системою активної стабілізації стійкості з електромеханічними керованими стабілізаторами. Матричні фари IQ. Light – LED-фари ближнього та дальнього світла, управління якими відбувається за допомогою камери і Head-up дисплей з проекцією на лобове скло автомобіля також надають нових емоцій під час керування.

 
Водій сприймає ці системи як єдине ціле у новому Touareg. Вони просто існують - взаємопов'язані одна з одною та непомітно функціонують у фоновому режимі, тож завдяки ним подорож завжди безпечніша, зручніша та інтуїтивна.

Нові розміри та зменшена вага. У порівнянні з моделлю попередньої генерації, третє покоління Touareg ширше і довше. Нові розміри знаходять позитивне відображення як у пропорціях автомобіля, так і на об’ємі внутрішнього простору. Додаткова довжина призводить до значного збільшення об’єму багажного відділення – від 697 до 810 літрів (сидіння заднього ряду у стандартному положенні). Предмети в багажному відділенні можна сховати від сторонніх поглядів за допомогою кришки багажного відділення із функціями автоматичного складання та розкладання. Незважаючи на збільшені розміри, кузов автомобіля став легшим на 106 кг завдяки конструкції з використанням алюмінію та високостійких металів (52%).

Touareg з двигунами V6. Для нового Volkswagen Touareg 2018 у Європі спочатку будуть доступні два дизельних двигуни V6, потужністю 231 к.с. та 286 к.с. На деяких ринках будуть представлені бензинові двигуни V6 на 340 к.с. і турбодизель V8 на 421 к.с. Нові plug-in-гібриди (270 кВт / 367 к.с.) готуються бути представленими в Китаї, а от питання стосовно дати запуску в Європі залишається відкритим.

Експансія SUV від Volkswagen. Touareg 2018 є найважливішим заходом у найбільшій модельній кампанії за всю історію Volkswagen. Асортимент SUV бренду значно розширюється. Наразі це новий T-Roc, Tiguan, новий Tiguan Allspace (Європа) і Tiguan L (Китай), новий Atlas (США) і Teramont (Китай), а відтепер ще і флагман серед позашляховиків - новий Touareg. Volkswagen продовжуватиме розширювати асортимент автомобілів класу SUV – першу сходинку цього сегменту буде займати найменша і найкомпактніша модель T-Cross.

Прийом замовлень розпочато 23 березня, відразу після презентації у Пекіні. Новий Touareg буде доступний в Україні вже наприкінці червня 2018 року.

Більш детальна інформація у менеджерів автоцентру "Атлант-М Дніпро" за адресою м. Дніпро, вул. Стартова, 22 або за телефоном 0-800-30-50-30 та 067-371-82-82

Сергій
Верний

Менеджер-консультант
Телефон: +380672307747
Мобільний телефон:
Факс:

Юрій
Роменський

Менеджер-консультант
Телефон: +380672309200
Мобільний телефон:
Факс:

Володимир
Волошин

Менеджер-консультант
Телефон: +380672301330
Мобільний телефон:
Факс: