Новини від Фольксваген
08.11.2017

Спеціальні комплектації Touareg Life та Premium R-Line

Шановні клієнти, ми постійно дбаємо про те, щоб покращувати наші пропозиції та відповідати запитам клієнтів.
TRG

Сподіваємось, що дві нові комплектації для моделі Touareg Life та Premium R-Line стануть вам до вподоби. Ми розширили перелік обладнання та набір опцій, щоб подарувати ще більше вражень та насолоди від володіння Touareg. До того ж, вони дозволяють заощадити Ваші кошти.


Перелік стандартного оснащення задає нові тренди у класі. Із Touareg Ви завжди почуватимете себе на своєму місці на будь-якому покритті, яке забажаєте обрати.

Незалежно від обраної комплектації Ви відчуватимете комфорт преміум-класу завдяки, наприклад, бі-ксеноновими фарами ближнього та дальнього світла та протитуманними фарами із поворотним світлом або ж незалежному налаштуванню кліматичних зон водія та пасажира, в той час як мультифункціональний дисплей дозволяє слідкувати за усією важливою інформацію не відволікаючись від дороги.

Touareg тримає Вас на вірному шляху та курсі за допомогою постійного повного привода 4MOTION та довзоляє почуватися впевнено та спокійно на будь-якій дорозі, адже оснащений водночас потужним та економічним 3.0-літровим дизельним двигуном потужністю у 245 к.с., з яким можна спокійно відправлятись у довгі подорожі. До цього також спонукатимуть рейлінги на даху, які також входять до переліку серійного обладнання цих комплектацій.

Автомобіль оснащено мультифункціональним шкіряним кермом, парк-пілот із звуковим сповіщенням спереду і ззаду та обігрівом передніх сидінь для суворих українських зим.
 
До того ж всі клієнти, які придбають Touareg Life з обмеженого складу до 30 листопада 2017 року, отримають бонус - КАСКО на перший рік користування.
Нижче Ви знайдете детальний опис комплектацій Life та Premium R-Line та самостійно переконаєтесь у всіх перевагах моделі Volkswagen Touareg.
 

Більш детальну інформацію про комплектацію та ціни Ви можете отримати за телефоном

0-800-30-50-30