Світ Фольксваген
28.09.2018

Volkswagen в співпраці з Microsoft створять облачну платформу.

Volkswagen AG і компанія Microsoft підписали угоду про стратегічне партнерство
vw_mcrsft

Volkswagen AG і компанія Microsoft підписали угоду про стратегічне партнерство, в рамках якого буде створена найбільша в автомобільній індустрії цифрова екосистема. Глобальна облачна платформа Volkswagen Automotive Cloud дозволить концерну в найближчому майбутньому виступити в якості постачальника інформаційних послуг.
Починаючи з 2020 року п'ять мільйонів автомобілів з логотипом Volkswagen щорічно будуть ставати частиною облачної платформи і екосистеми Volkswagen We.

З її допомогою компанія буде надавати нові онлайн-послуги, здійснювати збір та аналіз даних про стан автомобіля, а також розробляти унікальні інтегровані рішення. Наприклад, це можуть бути додатки для стрімінга медіа, підключення до систем розумного будинку, оновлення вбудованого ПО «по повітрю».

В рамках партнерської угоди Volkswagen відкриє новий офіс недалеко від штаб-квартири Microsoft в Редмонді, США. У планах - збільшити штат співробітників до 300 чоловік. З наймом персоналу, а також консалтингом допомагатиме Microsoft. Крім цього, технологічна компанія надасть фахівцям Volkswagen доступ до власної бази знань про облачні технології.