Атлант-М Дніпро App-connect. Ще більше можливостей для твого Volkswagen! Підключайся!

  1. Сервіс Аксесуари
  2. App-connect. Ще більше можливостей для твого Volkswagen! Підключайся!
08.11.2017

App-connect. Ще більше можливостей для твого Volkswagen! Підключайся!

«Атлант М Дніпро» пропонує своїм Клієнтам доустаткувати свої автомобілі Volkswagen сервісом App-Connect.

APP_AMD2

«Атлант М Дніпро», з радістю допоможе підключити Ваш смартфон до екрану мультимедіа безпосередньо!

Для цього Вам потрібно - прошивка, доп. USB-роз'єм (якщо у Вас iPhone) і оригінальний кабель USB-microUSB. Все є на складі.

Час встановлення приблизно 2 години.

Додатково закачаємо нову навігаційну програму Waze - безкоштовно (підтримується Android Auto і Carplay).

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Завдяки інтерфейсу App-Connect¹ мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

Volkswagen - перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

1) Лише у поєднанні з мультимедійною системою Composition Media або навігаційною системою Discover Media. App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Volkswagen тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect. Актуальну інформацію щодо сумісності нових смартфонів, а також смартфонів, що вже знаходяться на ринку Ви можете знайти за адресою www.volkswagen.com/car-net.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у спеціалістів «Атлант М Дніпро» 

0 800 30 50 30

м. Дніпро, вул. Стартова, 22

або у Viber/Telegram за номером +38 067 371 82 82

Олексій
Шістя

Керівник відділу сервісу
Телефон: +38067 371 82 82
Мобільний телефон: +38067 639 02 88
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.