App-connect. Ще більше можливостей для твого Volkswagen! Підключайся!

«Атлант М Дніпро» пропонує своїм Клієнтам доустаткувати свої автомобілі Volkswagen сервісом App-Connect.
APP_AMD2

«Атлант М Дніпро», з радістю допоможе підключити Ваш смартфон до екрану мультимедіа безпосередньо!

Для цього Вам потрібно - прошивка, доп. USB-роз'єм (якщо у Вас iPhone) і оригінальний кабель USB-microUSB. Все є на складі.

Час встановлення приблизно 2 години.

Додатково закачаємо нову навігаційну програму Waze - безкоштовно (підтримується Android Auto і Carplay).

Завдяки App-Connect, спеціальні додатки Вашого смартфона, в залежності від використованої технології, відображаються на екрані центральної консолі Вашого Volkswagen. Таким чином, Ви можете управляти через сенсорний екран навігаційної системи корисними додатками Volkswagen. В залежності від додатку і технології, можливе також використання функції голосового управління.

Завдяки інтерфейсу App-Connect¹ мобільними додатками у Вашому смартфоні можна користуватися за допомогою екрана медіасистеми навіть під час руху автомобіля. Наприклад, додаток My Guide запропонує цікаві об'єкти неподалік, враховуючи погодні умови, час доби та місцезнаходження автомобіля. А з додатком Shared Audio Ви зможете створювати спільні списки відтворення, куди пасажири додаватимуть улюблені композиції. Протокол CarPlay™ від Apple: один дотик - і можна розмовляти по телефону, читати новини, слухати музику та користуватися сумісними додатками. Протокол Android Auto™, в свою чергу, дозволяє безпечно користуватися такими додатками, як Google Play Music чи Spotify, під час керування автомобілем.

Volkswagen - перший виробник, який пропонує відразу три інтерфейси для підключення Вашого смартфона:  MirrorLink™, CarPlay™ від Apple та Android Auto™ від Google.

1) Лише у поєднанні з мультимедійною системою Composition Media або навігаційною системою Discover Media. App-Connect охоплює технології MirrorLink™, CarPlay™ та Android Auto™. Доступність цих технологій може залежати від країни використання. App-Connect вже підтримується багатьма телефонами і Volkswagen тісно співпрацює з виробниками смартфонів для широкого розповсюдження технологій App-Connect. Актуальну інформацію щодо сумісності нових смартфонів, а також смартфонів, що вже знаходяться на ринку Ви можете знайти за адресою www.volkswagen.com/car-net.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у спеціалістів «Атлант М Дніпро» 

0 800 30 50 30

м. Дніпро, вул. Стартова, 22

або у Viber/Telegram за номером +38 067 371 82 82

Олексій
Шістя

Керівник відділу сервісу
Телефон: +38067 371 82 82
Мобільний телефон: +38067 639 02 88
Факс: