Oригінальні автозапчастини

Чим оригінальні запасні частини Volkswagen відрізняються від ліцензійних чи аналогів? І власне чому вигідно їх встановлювати в Сервісному Центрі офіційного дилера Volkswagen?
Оригінальні запчастини Volkswagen

Ми розуміємо Вашу занепокоєність і розумну обережність, адже неправильно підібрані запчастини – це не просто неефективна трата коштів але і шкода Вашому, дорогому серцю, автомобілю.

Для Вас ми підготували ряд простих правил,які допоможуть власнику Volkswagen визначитись та зробити правильний вибір на користь своєму авто.

Оригінальні запчастини Фольксваген – ті, які поставляються на конвеєри по збору Volkswagen в Німеччині та інших країнах.

Широка номенклатура оригінальних запасних частин для автомобілів концерну Volkswagen AG старшим 5 років продається по цінам, які можна порівняти з цінами на неоригінальні запчастини, тобто дешевше чим Ви могли подумати. Перед тим як купити неоригінальну запчастину, обов’язково дізнайтесь, скільки коштує оригінальна у офіційного дилера!

Всі оригінальні запчастини Volkswagen тестуються і сертифікуються заводом-виробником автомобілів VW. Концерн Volkswagen своїм ім’ям гарантує їх якість і надійність. Гарантія надається Сервісним Центром «Атлант М Дніпро» на 24 місяці з дня установки і підтверджується документально.

Оригінальні запчастини VW поставляються тільки офіційним дилерам – представникам концерну Volkswagen в регіонах. Таким чином, нових оригінальних запчастин Volkswagen на ринках і в магазинах бути просто не може (якщо тільки до перед цим вони не були куплені у офіційних дилерів).

Весь асортимент оригінальних запасних частин для VW (десятки тисяч позицій) регламентується комп’ютерними програмами, тому у офіційного дилера Ви оперативно і без турбот отримаєте саме те, що потрібно Вашому автомобілю.

Оригінальна запчастина VW ідеально підходить Вашому автомобілю і виключає доробки, підгін, нестиковку, стуки і інші причини, що можуть визвати у Вас дратування.

Купляючи неоригінальну чи бувшу у вжитку запасну частину, Ви піддаєте небезпеці своє життя і життя Ваших пасажирів, так як деякі деталі (деталі рульового управління і тормозного приводу) в автомобілі напряму впливають на безпеку пересування. Такі покупки стимулюють виробників неякісних запасних частин – піратів, і недоброякісних продавців, які стараються «приємною» ціною завуалювати низьку якість.

При купівлі оригінальних запасних частин в Сервісному Центрі Volkswagen Service® Ви завжди отримаєте пораду кваліфікованого спеціаліста.

Оригінальні запасні частини і агрегати обмінного фонду "Austauschteile" (наприклад двигуни, коробки передач і т.д.) коштують на 20-60% дешевше нових і мають таку ж гарантію – 24 місяці.

В «Атлант М Дніпро» є оригінальні запасні частини для автомобілів VW, які вже не випускаються. Для автомобілів не старше 10 років поставка будь-якої запасної частини гарантується. А також гарантується поставка усіх запасних частин, що відповідають за підтримку автомобіля на ходу, на всі автомобілі Volkswagen до 15 років

 

Постійний контроль над розробкою, виготовленням і втіленням нових інноваційних технологій дозволяють Фольксваген бути лідером в автомобілебудуванні, а оригінальні запасні частини і аксесуари розроблені так, щоб вони завжди підходили Вашому автомобілю, могли забезпечити їх максимальний термін служби при економії Ваших коштів під час експлуатації улюбленого авто VW.

Відділ запасних частин автоцентру «Атлант М Дніпро», як Офіційний дилер, пропонує Вам широкий вибір запасних частин для автомобілів марок VW Group.

Volkswagen Original Teile

Volkswagen Original Teile® - це зареєстрована торгівельна марка VW. Під цим брендом продаються оригінальні запчастини для автомобілів Volkswagen. Як і всі оригінальні запчастини, автозапчастини Volkswagen Original Teile ® несуть в собі передові технології при проектуванні, випробуванні виробництві і гарантійні зобов’язання компанії Volkswagen.

Система Austauschteile

Система Austauschteile (Аустауш-запчастина) працює над тим, щоб за допомогую раціональної заводської переробки знову привести у відмінний технічний стан агрегати і вузли, бувші у використанні. Багато клієнтів, що придбали у нас уже не перший автомобіль VW, добре знають і успішно користуються даною пропозицією. Ви у своїй автомобільній практиці напевне хоча б раз зіштовхувались з тим, що окремі деталі, агрегати і вузли, що зняті з автомобіля, не завжди повністю зношені. Деякі практично не підлягають зношенню, на інших, в свою чергу, видно лише невелике зношення, і є такі, що потребують утилізації. З ціллю дати «друге життя», при заводському відновленні, кожен старий агрегат розбирається на окремі деталі. Кожна окрема деталь перевіряється на можливість повторного використання, і або відновлюється в заводських умовах, або замінюється новою деталлю, якщо її неможливо застосувати знову. З цих деталей, відновлених в заводських умовах, збирають нові оригінальні аустауш-агрегати і вузли.

Зверніть увагу: агрегати і запчастини, що повертаються постачальнику по програмі Аустауш, повинні відповідати наступним вимогам:

корпуси агрегатів і механізмів повинні бути неушкодженими, без тріщин та деформацій;

дані запчастини повинні бути укомплектовані згідно номенклатури;

всі запчастини повинні бути чистими та сухими, тобто без масел та інших рідин.

В загальній кількості більше 1 400 деталей і вузлів приймаються для заміни:

бензинові і дизельні двигуни;

ручні та автоматичні коробки передач;

більше 800 інших малих деталей, від стартера до головки блока циліндрів.

 

Для Вас, нашого клієнта, оригінальна аустауш-запчастина при ремонті Volkswagen обходиться, як правило, на порядок, а іноді наполовину дешевше від нової (при умові повернення старої запчастини), і має статус(що дуже важливо) оригінальної запчастини, з подальшою підтримкою заводської гарантії.

Автомобільна косметика, масла, аксесуари VW для Вашого автомобіля.

Відділ запасних частин «Атлант М Дніпро» велику увагу також приділяє асортименту автомобільної косметики VW – по догляду за лакофарбовим покриттям, шкіряними деталями салону, пластиковими панелями Вашого автомобіля. Завжди в наявності засоби для чистки скла і рідини для системи склоочищувача як для літнього так і зимового періоду експлуатації автомобіля. Для будь-якого автомобіля VW у нас завжди можна придбати засоби для очистки легко сплавних дисків, гумових деталей, автошампуні і т.п. Дані засоби являються оригінальним продуктом заводу Volkswagen і рекомендуються ним до застосування. В широкому діапазоні представленні масла концерну Volkswagen для двигуна, гідропідсилювача керма, трансмісійні масла для механічних і автоматичних коробок передач.

Важливо пам’ятати, що у «відносинах» з Вашим автомобілем не варто обирати короткотермінові ненадійні варіанти і рішення – як говориться «собі дорожче». Ми наполегливо рекомендуємо обирати оригінальні запасні частини Volkswagen замість неоригінальних продуктів. В такому випадку, у Вас буде упевненість в тому, що люба деталь вузол чи агрегат по своїм параметрам, матеріалам, якості і технічним характеристикам будуть відповідати високим стандартам Фольксваген.

 

З питань обслуговування автомобіля Ви зможете звернутись до наших консультантів:

0 800 30 50 30

м. Дніпро, вул. Стартова, 22

або у Viber/Telegram за номером +38 067 371 82 82