Атлант-М Дніпро Oригінальні автозапчастини

  1. Сервіс Аксесуари
  2. Oригінальні автозапчастини
14.09.2017

Oригінальні автозапчастини

Чим оригінальні запасні частини Volkswagen відрізняються від ліцензійних чи аналогів? І власне чому вигідно їх встановлювати в Сервісному Центрі офіційного дилера Volkswagen?

Оригінальні запчастини Volkswagen

Ми розуміємо Вашу занепокоєність і розумну обережність, адже неправильно підібрані запчастини – це не просто неефективна трата коштів але і шкода Вашому, дорогому серцю, автомобілю.

Для Вас ми підготували ряд простих правил,які допоможуть власнику Volkswagen визначитись та зробити правильний вибір на користь своєму авто.

Оригінальні запчастини Фольксваген – ті, які поставляються на конвеєри по збору Volkswagen в Німеччині та інших країнах.

Широка номенклатура оригінальних запасних частин для автомобілів концерну Volkswagen AG старшим 5 років продається по цінам, які можна порівняти з цінами на неоригінальні запчастини, тобто дешевше чим Ви могли подумати. Перед тим як купити неоригінальну запчастину, обов’язково дізнайтесь, скільки коштує оригінальна у офіційного дилера!

Всі оригінальні запчастини Volkswagen тестуються і сертифікуються заводом-виробником автомобілів VW. Концерн Volkswagen своїм ім’ям гарантує їх якість і надійність. Гарантія надається Сервісним Центром «Атлант М Дніпро» на 24 місяці з дня установки і підтверджується документально.

Оригінальні запчастини VW поставляються тільки офіційним дилерам – представникам концерну Volkswagen в регіонах. Таким чином, нових оригінальних запчастин Volkswagen на ринках і в магазинах бути просто не може (якщо тільки до перед цим вони не були куплені у офіційних дилерів).

Весь асортимент оригінальних запасних частин для VW (десятки тисяч позицій) регламентується комп’ютерними програмами, тому у офіційного дилера Ви оперативно і без турбот отримаєте саме те, що потрібно Вашому автомобілю.

Оригінальна запчастина VW ідеально підходить Вашому автомобілю і виключає доробки, підгін, нестиковку, стуки і інші причини, що можуть визвати у Вас дратування.

Купляючи неоригінальну чи бувшу у вжитку запасну частину, Ви піддаєте небезпеці своє життя і життя Ваших пасажирів, так як деякі деталі (деталі рульового управління і тормозного приводу) в автомобілі напряму впливають на безпеку пересування. Такі покупки стимулюють виробників неякісних запасних частин – піратів, і недоброякісних продавців, які стараються «приємною» ціною завуалювати низьку якість.

При купівлі оригінальних запасних частин в Сервісному Центрі Volkswagen Service® Ви завжди отримаєте пораду кваліфікованого спеціаліста.

Оригінальні запасні частини і агрегати обмінного фонду "Austauschteile" (наприклад двигуни, коробки передач і т.д.) коштують на 20-60% дешевше нових і мають таку ж гарантію – 24 місяці.

В «Атлант М Дніпро» є оригінальні запасні частини для автомобілів VW, які вже не випускаються. Для автомобілів не старше 10 років поставка будь-якої запасної частини гарантується. А також гарантується поставка усіх запасних частин, що відповідають за підтримку автомобіля на ходу, на всі автомобілі Volkswagen до 15 років

 

Постійний контроль над розробкою, виготовленням і втіленням нових інноваційних технологій дозволяють Фольксваген бути лідером в автомобілебудуванні, а оригінальні запасні частини і аксесуари розроблені так, щоб вони завжди підходили Вашому автомобілю, могли забезпечити їх максимальний термін служби при економії Ваших коштів під час експлуатації улюбленого авто VW.

Відділ запасних частин автоцентру «Атлант М Дніпро», як Офіційний дилер, пропонує Вам широкий вибір запасних частин для автомобілів марок VW Group.

Volkswagen Original Teile

Volkswagen Original Teile® - це зареєстрована торгівельна марка VW. Під цим брендом продаються оригінальні запчастини для автомобілів Volkswagen. Як і всі оригінальні запчастини, автозапчастини Volkswagen Original Teile ® несуть в собі передові технології при проектуванні, випробуванні виробництві і гарантійні зобов’язання компанії Volkswagen.

Система Austauschteile

Система Austauschteile (Аустауш-запчастина) працює над тим, щоб за допомогую раціональної заводської переробки знову привести у відмінний технічний стан агрегати і вузли, бувші у використанні. Багато клієнтів, що придбали у нас уже не перший автомобіль VW, добре знають і успішно користуються даною пропозицією. Ви у своїй автомобільній практиці напевне хоча б раз зіштовхувались з тим, що окремі деталі, агрегати і вузли, що зняті з автомобіля, не завжди повністю зношені. Деякі практично не підлягають зношенню, на інших, в свою чергу, видно лише невелике зношення, і є такі, що потребують утилізації. З ціллю дати «друге життя», при заводському відновленні, кожен старий агрегат розбирається на окремі деталі. Кожна окрема деталь перевіряється на можливість повторного використання, і або відновлюється в заводських умовах, або замінюється новою деталлю, якщо її неможливо застосувати знову. З цих деталей, відновлених в заводських умовах, збирають нові оригінальні аустауш-агрегати і вузли.

Зверніть увагу: агрегати і запчастини, що повертаються постачальнику по програмі Аустауш, повинні відповідати наступним вимогам:

корпуси агрегатів і механізмів повинні бути неушкодженими, без тріщин та деформацій;

дані запчастини повинні бути укомплектовані згідно номенклатури;

всі запчастини повинні бути чистими та сухими, тобто без масел та інших рідин.

В загальній кількості більше 1 400 деталей і вузлів приймаються для заміни:

бензинові і дизельні двигуни;

ручні та автоматичні коробки передач;

більше 800 інших малих деталей, від стартера до головки блока циліндрів.

 

Для Вас, нашого клієнта, оригінальна аустауш-запчастина при ремонті Volkswagen обходиться, як правило, на порядок, а іноді наполовину дешевше від нової (при умові повернення старої запчастини), і має статус(що дуже важливо) оригінальної запчастини, з подальшою підтримкою заводської гарантії.

Автомобільна косметика, масла, аксесуари VW для Вашого автомобіля.

Відділ запасних частин «Атлант М Дніпро» велику увагу також приділяє асортименту автомобільної косметики VW – по догляду за лакофарбовим покриттям, шкіряними деталями салону, пластиковими панелями Вашого автомобіля. Завжди в наявності засоби для чистки скла і рідини для системи склоочищувача як для літнього так і зимового періоду експлуатації автомобіля. Для будь-якого автомобіля VW у нас завжди можна придбати засоби для очистки легко сплавних дисків, гумових деталей, автошампуні і т.п. Дані засоби являються оригінальним продуктом заводу Volkswagen і рекомендуються ним до застосування. В широкому діапазоні представленні масла концерну Volkswagen для двигуна, гідропідсилювача керма, трансмісійні масла для механічних і автоматичних коробок передач.

Важливо пам’ятати, що у «відносинах» з Вашим автомобілем не варто обирати короткотермінові ненадійні варіанти і рішення – як говориться «собі дорожче». Ми наполегливо рекомендуємо обирати оригінальні запасні частини Volkswagen замість неоригінальних продуктів. В такому випадку, у Вас буде упевненість в тому, що люба деталь вузол чи агрегат по своїм параметрам, матеріалам, якості і технічним характеристикам будуть відповідати високим стандартам Фольксваген.

 

З питань обслуговування автомобіля Ви зможете звернутись до наших консультантів:

0 800 30 50 30

м. Дніпро, вул. Стартова, 22

або у Viber/Telegram за номером +38 067 371 82 82

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.